„Palīdzi man to izdarīt pašam” /M. Montessori/

Par mums

Mēs esam montesori pirmsskola Krāsainās Pērles, kas strādā saskaņā ar licenzētu pirmsskolas izglītības programmu (programmas kods – 01011111). Uzņemam bērnus no 1,5 gadu vecuma. Pirmsskolā ir paredzēta vieta 30 bērniem. Nodrošinām ēdināšanu četras reizes dienā (brokastis, augļu/dārzeņu pauze, pusdienas un launags).  Ārā ir atbilstoši aprīkots rotaļu laukums.

Montesori pedagoģija

Itāļu pedagoģes Marias Montessori izstrādātā montesori izglītības metode ir uz bērnu orientēta pieeja mācību procesam, kuras pamatā ir zinātniski novērojumi.  Tā ir metode, kas atbalstošā un pārdomāti sagatavotā mācību vidē, attīstīta bērnu fiziski, sociāli, emocionāli un kognitīvi.

Montessori pedagogija palnetas
Krasainas Perles informacija vecakiem

Vecākiem

Noderīga informācija par to, kas bērnam ir nepieciešams, apmeklējot mūsu pirmsskolu, par dzimšanas un vārda dienu svinēšanu, apģērbu un citām sadzīviskām lietām.

Dienas kārtība

Pārdomāta un strukturēta dienas kārtība bērniem sniedz drošības sajūtu un palīdz gan pilnvērtīgāk piedalīties nodarbībās, gan atpūsties.

Montessori pirmsskola Krasainas Perles
Montessori pedagogija praktiska dzive

Mācību izmaksas

Mācību maksa Pārdaugavas filiālē ir €475.00, Centra filiālē €530.00 mēnesī.  Šī summa tiek samazināta pašvaldības līdzfinansējuma un valsts mērķdotācijas apmērā.
Mācību maksā ir iekļauts darbs ar montesori materiāliem, mūzikas, jogas un angļu valodas nodarbības.
Maksa par ēdināšanu ir €4.20 dienā