Krāsainās Pērles Skaistkalnes ielā 15

Krāsainās Pērles Pārdaugavā

Pārdaugavā uzņemam bērnus no 3 gadu vecuma. Nodrošinām ēdināšanu trīs reizes dienā (brokastis, pusdienas un launags) un  augļu/dārzeņu pauzi spēku atjaunošanai. Ārā ir aprīkots rotaļu laukums.

Pārdaugavas Pērļu skolotāji

Anita

Skolotāja

Līga

Skolotāja

Madara

Skolotāja

Romāns

Skolotājs

Dina

Metodiķe

Anete

Skolotāja palīgs

Liāna

Skolotāja palīgs

Līva

Skolotāja

Mācību maksa Pārdaugavā

Rīgā

deklarētam bērnam
206
42 mēnesī
  • Ieskaitot pašvaldības līdzfinansējumu. Mācību maksā nav iekļauta maksa par ēdināšanu.

Ķekavā

deklarētam bērnam
250
64 mēnesī
  • Ieskaitot pašvaldības līdzfinansējumu. Mācību maksā nav iekļauta maksa par ēdināšanu.

Mārupē

deklarētam bērnam
208
07 mēnesī
  • Ieskaitot pašvaldības līdzfinansējumu. Mācību maksā nav iekļauta maksa par ēdināšanu.

Mācību maksa Pārdaugavas filiālē ir 610.00 mēnesī.  Šī summa tiek samazināta pašvaldības līdzfinansējuma un valsts mērķdotācijas apmērā. Mācību maksā ir iekļauts darbs ar montesori materiāliem, mūzikas, biodejas, sporta un angļu valodas nodarbības.

Maksa par ēdināšanu ir 6.00 € dienā. Rīgā deklarētiem bērniem pieejams līdzfinansējums ēdināšanai 2.15 € dienā. Daudzbērnu ģimenēm – 4.30 € dienā.

Dienas kārtība

Pārdomāta un strukturēta dienas kārtība bērniem sniedz drošības sajūtu un palīdz gan pilnvērtīgāk piedalīties nodarbībās, gan atpūsties.

Montessori pirmsskola Krasainas Perles
Montessori pedagogija praktiska dzive

Ēdienkarte

Cilvēka vispārējie ēšanas paradumi veidojas pirmajos dzīves gados, un tas, ko bērni ēd un dzer agrīnā vecumā, var ietekmēt viņu veselību daudzus turpmākos gadus. Bērniem ir nepieciešams sabalansēts uzturs, kas sastāv no 3 galvenajām pārtikas grupām — dārzeņi un augļi, pilngraudu produkti un proteīna pārtika.

Krāsainajās Pērlēs mēs pievēršam lielu uzmanību tam, lai piedāvātu bērniem vecumam atbilstošu pārtiku un palīdzētu apgūt veselīgus ēšanas paradumus. Arī bērniem ar īpašām uztura vajadzībām vai veselības problēmām mēs piedāvājam piemērotu ēdienu.

Scroll to Top

Anita ir ieguvusi pirmsskolas skolotāja kvalifikāciju, studējot Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē.  Viņa ir pabeigusi Montesori praktiskās pedagoģijas kursus darbam ar bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadiem, kā arī ,,Klusuma skolas’’ pedagogu profesionālās pilnveides programmu. Ar bērniem pēc Montesori pedagoģijas metodēm Anita strādā kopš 2017. gada.

Anita saka: “Kļūt par pirmsskolas skolotāju man bija sapnis jau bērnībā, bet to realizēju tikai tad, kad savā dzīvē sastapos ar Montesori metodi. Mani uzrunāja pieeja, kas sakrita ar manas pašas redzējumu un pārliecību par bērnu audzināšanu.”

Anita ir trīs bērnu mamma un brīvos brīžus vislabprātāk pavada kopā ar ģimeni un sev tuvajiem cilvēkiem. Viņas ikdienas skolotāji ir daba, meditācijas un grāmatas.

Līga bija absolvējusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju, strādāja par pedagoga palīgu vairākās pirmsskolās. Līga saka: “Esmu atsaucīga, pozitīva, ar lielu atbildības sajūtu un vēlmi gūt jaunas zināšanas. Darbs bērnudārzā ir mana sirds lieta un aicinājums. Lieliski redzēt, kā bērni aug un pilnveidojās kā personības.” Līgas ikdiena nav iedomājama bez grāmatu lasīšanas, ceļošanas, kalnu slēpošanas un aktīvās atpūtas.

Madara ir ieguvusi pirmsskolas pedagoga kvalifikāciju Latvijas Universitātē. Papildus apguvusi kursus “Montesori pedagoģija bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadiem”. Šobrīd Madara apgūst Montesori pedagoģiju vecumam no 6 līdz 12 gadiem. Madara ir pārliecināta, ka Montesori metodes pamatā ir bērns, sagatavotā vide un skolotājs, kas savstarpēji mijiedarbojas.

Madara saka: “Montesori nav tikai metode, tas ir skatījums uz bērnu kā individualitāti. Ir svarīgi ļaut bērnam būt šeit un tagad, palīdzēt augt, atbalstīt viņu un būt līdzās!”

Brīvajā laikā Madarai patīk apgūt ko jaunu un atpūsties dabā ar ģimeni. Madara ir daudzbērnu māmiņa un šobrīd atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā.

Romans ir ieguvis pirmsskolas skolotāja kvalifikāciju Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē. Ir pabeigti arī Montesori praktiskās pedagoģijas kursi darbam ar bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadiem. Pēc Montesori pedagoģijas metodēm viņš strādā ar bērniem kopš 2015. gada.

Romanam patīk nemitīgi augt un attīstīties, jo izglītību un tās sniegtās iespējas viņš uzskata par lielu vērtību.

Darbs ar bērniem Romanam sagādā neizsakāmu prieku un gandarījumu.

Anete ir ieguvusi deju ritmikas skolotājas profesiju, absolvējot Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju. Viņa ir pacietīga, empātiska, kārtīga un komunikabla.

Anete saka: “Cik vien sevi atceros, man vienmēr paticis kādu auklēt, pieskatīt, vērot. Esmu bijusi auklīte vairākās ģimenēs, arī bērniņam ar īpašām vajadzībām. Pēdējos divus gadus auklēju pašus mazākos bērnudārza gājējus. Man patīk bērni, viņu patiesums vilina, iedvesmo un uzlādē.”

Brīvajos brīžos Anete interesējas par mākslu, literatūru, psiholoģiju un sevis pilnveidošanu.