Krāsainās Pērles Brīvības ielā 126 A

Krāsainās Pērles Rīgas centrā

Rīgas centra pirmsskolā šobrīd ir paredzēta vieta 80 bērniem. Jaunākajā  grupā uzņemam bērnus no 1,5 līdz 2,5 gadu vecuma, vecākajā grupā uzņemam bērnus no 3 gadu vecuma. Nodrošinām ēdināšanu trīs reizes dienā (brokastis, pusdienas un launags) un augļu/dārzeņu pauzi spēku atjaunošanai.  Ārā ir norobežota teritorija un rotaļu laukums.

Centra Pērļu skolotāji

Laura

Skolotāja

Liene

Skolotāja

Anda

Skolotāja

Olga

Skolotāja

Elīna

Skolotāja

Elīna

Skolotāja

Zanda

Skolotāja

Ilze

Skolotāja

Kristīne

Skolotāja

Jolanta

Skolotāja palīgs

Lāsma

Skolotāja palīgs

Maija

Skolotāja palīgs

Elvīra

Skolotāja

Liene

Skolotāja palīgs

Vārds

Skolotāja palīgs

Mācību maksa Rīgas centrā

Rīgā

deklarētam bērnam
246
42 mēnesī
  • Ieskaitot pašvaldības līdzfinansējumu. Mācību maksā nav iekļauta maksa par ēdināšanu.

Ķekavā

deklarētam bērnam
290
64 mēnesī
  • Ieskaitot pašvaldības līdzfinansējumu. Mācību maksā nav iekļauta maksa par ēdināšanu.

Mārupē

deklarētam bērnam
248
07 mēnesī
  • Ieskaitot pašvaldības līdzfinansējumu. Mācību maksā nav iekļauta maksa par ēdināšanu.

Mācību maksa Rīgas centra filiālē ir 650.00 mēnesī.  Šī summa tiek samazināta pašvaldības līdzfinansējuma un valsts mērķdotācijas apmērā. Mācību maksā ir iekļauts darbs ar montesori materiāliem, mūzikas, biodejas, sporta un angļu valodas nodarbības.

No 2024.gada 1.septembra pirmsskolas mācību maksa būs 680.00 mēnesī. No 2025.gada 1.janvāra – 710.00 mēnesī.

Maksa par ēdināšanu ir 6.00 € dienā. Rīgā deklarētiem bērniem pieejams līdzfinansējums ēdināšanai 2.15 € dienā. Daudzbērnu ģimenēm – 4.30 € dienā.

Dienas kārtība

Pārdomāta un strukturēta dienas kārtība bērniem sniedz drošības sajūtu un palīdz gan pilnvērtīgāk piedalīties nodarbībās, gan atpūsties.

Montessori pirmsskola Krasainas Perles
Montessori pedagogija praktiska dzive

Ēdienkarte

Cilvēka vispārējie ēšanas paradumi veidojas pirmajos dzīves gados, un tas, ko bērni ēd un dzer agrīnā vecumā, var ietekmēt viņu veselību daudzus turpmākos gadus. Bērniem ir nepieciešams sabalansēts uzturs, kas sastāv no 3 galvenajām pārtikas grupām — dārzeņi un augļi, pilngraudu produkti un proteīna pārtika.

Krāsainajās Pērlēs mēs pievēršam lielu uzmanību tam, lai piedāvātu bērniem vecumam atbilstošu pārtiku un palīdzētu apgūt veselīgus ēšanas paradumus. Arī bērniem ar īpašām uztura vajadzībām vai veselības problēmām mēs piedāvājam piemērotu ēdienu.

Scroll to Top

Laurai ir Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes bakalaura grāds studiju programmā “Pirmsskolas izglītības pedagogs”.  Laura ir apguvusi arī Montesori praktiskās pedagoģijas kursus darbam ar bērniem vecumposmā no 3 līdz 6 gadiem.

Viņai ir vairāku gadu darba pieredze pirmsskolas izglītības iestādēs.

Montesori metodi Laura ir izvēlējusies, jo ir sapratusi, ka tā ir vispiemērotākā bērnu audzināšanas pieeja.

Brīvajā laikā Laurai patīk aktīvi sportot un pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem. Viņa ir mamma savam gadu jaunajam dēliņam.

Laura saka: “Nevaru iedomāties savu ikdienu bez bērniem, jo bērni rada neizmērojamu prieku! Es mīlu savu darbu, jo katra diena ir pavisam savādāka.”

Lienei ir Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes bakalaura grāds programmā “Speciālās izglītības skolotājs un skolotājs logopēds”. Papildus viņa bija apguvusi Montesori praktiskās pedagoģijas kursus. 

Pirms iepazinās ar Montesori metodi, savu pedagoģisko pieredzi Liene guvusi, strādājot par auklīti ģimenēs, par skolotāja palīgu pamatskolā, kā arī bērnu vasaras nometnēs. Iepazīstot Montesori pieeju un sākot strādāt pirmsskolā, Liene saprata, ka šī metode saskan ar viņas redzējumu un dzīves filozofiju. Lieni iedvesmo iespēja palīdzēt bērnam attīstīt patstāvību un atklāt ko jaunu.

Brīvajā laikā Liene dejo tautas dejas un darbojas Latvijas Skautu un gaidu centrālājā organizācijā.

Anda ir ieguvusi sociālā pedagoga un pirmsskolas izglītības skolotāja kvalifikāciju Latvijas Universitātē, kā arī apguvusi Montesori praktiskās pedagoģijas kursus. Iegūtās zināšanas jau vairāk nekā deviņus gadus Anda pielieto darbā ar bērniem. 

Anda ir pārliecināta, ka Montesori metodes pamatā nav tikai darbs ar materiāliem. Tas ir dzīvesveids, kura svarīgi komponenti ir cieņpilna attieksme pret bērnu un atbalstoša vide, kas palīdz bērnam attīstīt viņa dabisko vēlmi mācīties.

Anda ir mamma diviem bērniem un brīvos brīžus vislabprātāk pavada kopā ar ģimeni aktīvā atpūtā pie dabas.

Olga strādā Krāsaino Pērļu bilingvālajā grupā un ar bērniem ikdienā runā angļu valodā. Viņa nāk no Īrijas, taču Latvijā dzīvo jau vairāk nekā desmit gadus.

Olga saka: “Man patīk strādāt ar bērniem! Četrus gadus es pavadīju ASV, Alabamā, rūpējoties par ieslodzījuma vietās nonākušo sieviešu bērniem. Dīvainā kārtā šis dzīves posms mani aizveda uz Latviju, kur es sāku mācīt angļu valodu. Mani ļoti saista Montesori metode. Man patīk, ka bērni tiek cienīti kā personības katrs savā izglītības ceļā.”

Elīna ir ieguvusi pirmsskolas izglītības skolotāja diplomu Latvijas Universitātē un papildus apguvusi Montesori pedagoģijas kursus. Viņai ir vairāk nekā astoņu gadu pieredze darbā ar bērniem.

Elīna saka: “Man patīk pastaigas un aktivitātes dabā, mīlu kultūras un mākslas telpu. Patīk klausīties mūziku. Uzskatu sevi par pietiekami radošu — patīk rokdarbi. Patīk lasīt grāmatas. Mīlu neparastu vienkāršību vidē un cilvēkos. Nepatīk samākslotība un divkosība.  Cieņa ir liela vērtība, kuru augstu vērtēju. Cieņa pret apkārtējiem un vidi, pret lietām un esību.”

Elīna ir Krāsaino Pērļu pirmsskolas skolotāja visjaunāko bērnu grupā. Pašlaik apgūst Montesori pedagoģijas kursu darbam ar bērniem vecumā no 0 līdz 3 gadiem. Dzimusi, augusi un joprojām dzīvo Ogrē. Ar skaistu, priecīgu bērnību, no sirds izbaudītiem pusaudžu gadiem, ar mīlestību pret dzīvi joprojām. Elīna studēja Banku augstskolā un Rīgas Stradiņa universitātē. Paralēli studijām gandrīz 10 gadus strādāja viesmīlībā.

Elīna saka: “Es vienmēr esmu apbrīnojusi skolotājus, un nu tā ir arī mana ikdiena. Tas ir prieks un gandarījums dien’ dienā. Redzēt mazus ikdienas sasniegumus, neviltotu prieku bērnu acīs, būt blakus un samīļot, kad bēda, atbalstīt un palīdzēt virzīties uz priekšu. Ļaut bērnam būt. Būt pašam. Tas noteikti ir sirdsdarbs!”

Galvenais Elīnas hobijs ir tautas dejas.

Zanda bija studējusi baltu filoloģiju un literatūrzinātni Latvijas Universitātē, bet šobrīd apgūst Montesori pedagoģijas kursu darbam ar bērniem vecumā no 0 līdz 3 gadiem.

Zanda saka: “Strādājot ar bērniem, katru dienu var iemācīties ko jaunu, jo bērni ir patiesi un dzīvo ar patiesu zinātkāri. Mums tas šķiet sīkums, bet bērniem, katra diena nes jaunas zināšanas un atklājumus. Mani interesē tieši Marijas Montesori mācību metode, jo tā iemāca bērniem būt patstāvīgiem, uzticēties sev un pasaulei. Bērni ir mūsu nākotne, bet viņi mācās no mums, tāpēc arī mums katru dienu sevi ir jāpilnveido un jārāda viņiem pozitīvs piemērs.” Atpūtas brīžos Zandai patīk pastaigas dabā, riteņbraukšana, teātris un grāmatas.

Ilze ir ieguvusi pirmsskolas un sākumsskolas skolotāja, kā arī skolotāja logopēda kvalifikāciju. Viņa ir pabeigusi Montesori praktiskās pedagoģijas kursus darbam ar bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadiem. Ilzei ir vairāk nekā 10 gadu pieredze darbā Montesori izglītības iestādēs.

Ilze saka: “Vienmēr esmu zinājusi, ka savu profesionālo karjeru vēlos saistīt ar bērniem. Darbs ar bērniem ir mana sirdslieta. Pirms desmit gadiem, kad vēl studēju pirmsskolas pedagoģiju, pilnīgi nejauši nokļuvu Montesori pirmsskolas izglītības iestādē. Jau pirmajās dienās sapratu, ka Montesori materiāli man šķiet ļoti saistoši un šī pedagoģijas virziena filozofija atbilst maniem uzskatiem par to, kā es vēlētos strādāt ar bērniem. Darbs ar bērniem prasa daudz enerģijas, bet tajā pašā laikā mani ļoti uzlādē.”

Ilzes patiesās intereses ir prāta spēles, literatūra un alternatīvā pedagoģija.

Kristīnei ir vairāk nekā 10 gadu pieredze darbā ar bērniem. Viņa ir apguvusi Montesori pedagoģijas kursus darbā ar 3-6 gadus veciem bērniem.

Kristīne saka: “Montesori vidē prieku rodu, vērojot un sekojot katra bērna iekšējai būtībai, iepazīstot viņa emocionālo un krāsāino pasauli. Tas ir ļoti svarīgi, lai es spētu atrast labāko pieeju viņam, iedrošinot un iedvesmojot katru no bērniem uz ko lielāku.

Manas svarīgākās vērtības ir patiesums, vienkāršība un iejūtība.”

Lai rastu dvēseles līdzsvaru un būtu saskaņā ar sevi, brīvajā laikā Kristīnei patīk ieiet mežā ar kompasu un karti.

Jolanta pēc dabas ir vienkāršs cilvēks, māmiņa burvīgajai meitai. Vairākus gadus viņa bija strādājusi apģērbu tirdzniecības nozarē, taču vēlāk savu ceļu izvēlējās mainīt.

Jolanta saka: “Kāpēc esmu šiet ar bērniem? Jo bērnos redzu nākotni un no bērniem daudz ko varu mācīties. Viņi pasauli redz savādāk, viņi redz to, ko mēs savā ikdienā esam aizmirsuši. Man prieks, ka es no sevis varu dot mīlestību, sapratni, godīgumu un prieku būt šajā pasaulē.”

Brīvajā laikā Jolanta interesējas par dizainu, psiholoģiju, vēsturi un fotografēšanu.

Lāsma ir mācījusies un dzīvojusi Cēsīs. Daudzus gadus Lāsma strādāja par viesmīli un arī par auklīti ar dažāda vecuma bērniem. “Es strādāju Montessori bērnudārzā, jo man patīk būt kopā ar bērniem, redzēt kā viņi mācās, attīstās un pilnveidojas. Patīk darīt darbu, kas sagādā prieku.”

Lāsmai ļoti patīk pavadīt laiku brīva dabā, jo viņas galvenais hobijs ir makšķerēšana.

Maija vairākus gadus bija nodarbināta skaistumkopšanas industrijā. Pirms dažiem gadiem viņa bija nolēmusi mainīt savu darbības jomu un sākusi strādāt par pirmsskolas skolotāja asistentu. Maija ir māmiņa lieliskajām meitām un šobrīd ir bērna kopšanas atvaļinājumā. Viņai patīk mūzika, spāņu valoda un veselīgs dzīvesveids.