Krāsainās Pērles Brīvības ielā 126 A

Krāsainās Pērles Rīgas centrā

Brīvības ielā 126A

Rīgas centra pirmsskolā šobrīd ir paredzēta vieta 40 bērniem. Jaunākajā  grupā uzņemam bērnus no 1,5 līdz 2,5 gadu vecumam, vecākajā grupā uzņemam bērnus no 3 gadu vecuma. Nodrošinām ēdināšanu trīs reizes dienā (brokastis, pusdienas un launags) un augļu/dārzeņu pauzi spēku atjaunošanai.  Ārā ir norobežota teritorija un rotaļu laukums.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Centra Pērļu skolotāji

Aysa

Aysa

Aysa has a Master’s degree in Teaching foreign languages and Cultures.

Qualified in Montessori methodology (3-6 y.o.) in 2012, she has more than 12 years of experience in early childhood education, including several years abroad in Paris and Brussels and 5 consecutive years in an International French preschool in Moscow. 

Preschool coordinator at Exupéry International School in Riga during 5 years, Aysa was in charge of the educational and linguistic program, individual follow-up with family community, pedagogical support for the teaching team and academic expectations.

Aysa speaks 3 languages and is regularly informed about the educational methods and innovations used throughout the world.

Anda

Anda

Anda ir ieguvusi sociālā pedagoga un pirmsskolas izglītības skolotāja kvalifikāciju Latvijas Universitātē, kā arī apguvusi Montesori praktiskās pedagoģijas kursus. Iegūtās zināšanas jau vairāk nekā astoņus gadus Anda pielieto darbā ar bērniem. 

Interese par Montesori pieeju viņai bija radusies vēl paralēli studijām, strādājot par dvīņu auklīti ģimenē. Anda ir pārliecināta, ka Montesori metodes pamatā nav tikai darbs ar materiāliem. Tas ir dzīvesveids, kura svarīgi komponenti ir cieņpilna attieksme pret bērnu un atbalstoša vide, kas palīdz bērnam attīstīt viņa dabisko vēlmi mācīties.

Anda ir mamma diviem bērniem un brīvos brīžus vislabprātāk pavada kopā ar ģimeni aktīvā atpūtā pie dabas.

Laura

Laura

Laurai ir Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes bakalaura grāds studiju programmā “Pirmsskolas izglītības pedagogs”.  Tāpat Laura ir apguvusi Montesori praktiskās pedagoģijas kursus darbam ar bērniem vecumposmā no 3 līdz 6 gadiem.

Laurai ir vairāku gadu darba pieredze pirmsskolas iestādēs. Pirms tam viņa strādāja par auklīti ģimenēs, pieskatot dažāda vecuma bērnus. Montesori metodi viņa ir izvēlējusies, jo ir sapratusi, ka tā ir vispiemērotākā bērnu audzināšanas pieeja.

Brīvajā laikā Laurai patīk aktīvi sportot un gatavot garšīgus desertus.

Liene

Liene

Lienei ir Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes bakalaura grāds programmā “Speciālās izglītības skolotājs un skolotājs logopēds”. Papildus viņa bija apguvusi arī Montesori praktiskās pedagoģijas kursus. 

Pirms iepazinās ar Montesori metodi, savu pedagoģisko pieredzi Liene guvusi, strādājot par auklīti ģimenēs, par skolotāja palīgu pamatskolā, kā arī bērnu vasaras nometnēs. Iepazīstot Montesori pieeju un sākot strādāt pirmsskolā, Liene saprata, ka šī metode saskan ar viņas redzējumu un dzīves filosofiju. Lieni iedvesmo iespēja palīdzēt bērnam attīstīt patstāvību un atklāt ko jaunu.

Brīvajā laikā Liene dejo tautas dejas un darbojas Latvijas Skautu un gaidu centrālājā organizācijā.

Anita

Marina

Studējot Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Marina ieguvusi otrā līmeņa pirmsskolas izglītības pedagoga kvalifikāciju. Līdz ar akadēmisko izglītību viņa padziļināti apguvusi Montesori praktiskās pedagoģijas kursu darbam ar bērniem vecumposmā no 3 līdz 6 gadiem. Marina bija stažējusies vairākās Rīgas pirmsskolās, turklāt viņai ir sešu gadu pieredze dzīvē ar bērniem. 

Pirms Marinas dzīvē bija ienākuši bērni, viņa strādāja par žurnālisti, redaktori un vēlāk arī par personāldaļas speciālisti starptautiskā uzņēmumā. Gģimenes radīšana aizveda Marinu uz Montesori pedagoģiju, kura atklāja pavisam jaunus dzīves apvāršņus.

Viņas patiesās intereses ir svešvalodu apgūšana un dokumentālais kino.

Elizabete

Maija

Montesori skolotāja ar piecu gadu darba pieredzi Montesori pirmsskolā. ,,Klusuma skolas” absolvente, pirmsskolas pedagoģijas studente Latvijas Universitātē (un trīs bērnu māmiņa).

Lai labāk saprastu bērnu, uz pasauli skatos ar bērna acīm, tad tā šķiet daudz krāšņāka, priecīgāka un patiesāka. Empātija, cieņa, mīlestība, apzinātība un zināšanas ir tas , ko es katru dienu (no sevis) dodu bērniem.

Dienas kārtība

Pārdomāta un strukturēta dienas kārtība bērniem sniedz drošības sajūtu un palīdz gan pilnvērtīgāk piedalīties nodarbībās, gan atpūsties.

Montessori pirmsskola Krasainas Perles
Montessori pedagogija praktiska dzive

Mācību izmaksas

Mācību maksa centra filiālē €530.00 mēnesī.  Šī summa tiek samazināta pašvaldības līdzfinansējuma un valsts mērķdotācijas apmērā.
Mācību maksā ir iekļauts darbs ar montesori materiāliem, mūzikas, jogas un angļu valodas nodarbības.
Maksa par ēdināšanu ir €4.20 dienā

Scroll to Top